Інтерфакс-Україна
22:56 20.04.2025

З початку доби Сили оборони відбили 86 ворожих атак - Генштаб

1 хв читати

З початку доби відбулося 86 бойових зіткнень, повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 22.00 неділі.

" З початку доби відбулося 86 бойових зіткнень, противник застосував 704 дрони-камікадзе та здійснив 1519 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.", - інформує ГШ ЗСУ.

Згідно інформації Генерального штабу найгарячішою сьогодні була ситуація на Покровському напрямку, де агресор здійснив 36 штурмових та наступальних дій.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/23341

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна використовуватиме фінансову допомогу на виробництво дронів, якщо війна триватиме, - Зеленський

Прем'єр Бельгії погоджується, що Україна не має залишитись без фінансування за підсумками саміту ЄС, - Зеленський

ДШВ: Стрілецькі бої йдуть у південній та північній частині Покровська, левову частку логістичних заходів забезпечують важкі бомбери

Єдина ветеранська лінія переходить на новий номер 1528

Перед підвищення окладів для педпрацівників треба впевнитися, чи громадам вистачить на це доднадходжень від ПДФО - Лещик

В Одесі військові ТЦК побили поліцейського, проводиться розслідування

Мовний омбудсмен просить Кабмін ініціювати підвищення штрафів за порушення мовного законодавства

Апеляція ВАКС збільшила заставу до 4 млн грн судді із Закарпаття, підозрюваного в отриманні хабаря, який він називав "конфетками"

З початку повномасштабної війни військова контррозвідка СБУ викрила 68 агентів РФ у Силах оборони

Понад 414 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, прийом завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА