Інтерфакс-Україна
17:59 21.04.2025

Путін, говорячи про двосторонній порядок обговорення незавдання ударів по цивільних об'єктах, мав на увазі переговори з Україною - Пєсков

1 хв читати

Володимир Путін, говорячи про двосторонній порядок обговорення незавдання ударів по цивільних об'єктах, мав на увазі переговори саме з Україною. Про це заявив його прессекретар Дмитро Пєсков, пишуть росЗМІ.

"Можливе обговорення, коли президент говорив, що можна обговорити тему незавдання ударів по цивільних об'єктах, зокрема у двосторонньому порядку, президент саме мав на увазі переговори й обговорення з українською стороною", - сказав Пєсков журналістам.

"І раніше президент неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною. Це його ще одна пропозиція", - наголосив представник Кремля.

У розмові з журналістами раніше Путін заявив, що пропозицію української сторони про незавдання ударів по цивільних об'єктах буде проаналізовано. "Із цим потрібно розібратися, це все предмет для такого ретельного дослідження, можливо, і в двосторонньому порядку", - сказав Путін журналістам, додавши, що не виключає цього. І продовжив: "Тож ми все це проаналізуємо й ухвалюватимемо відповідне рішення на майбутнє".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Туреччини провів телефонну розмову з Рубіо, а також французьким та російським колегами

Окупанти втратили понад 200 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сибіга вітає рішення ICAO щодо підтвердження відповідальності Росії за збиття рейсу МН17

Зеленський вивів зі складу Ставки головкома Івана Гаврилюка – указ

В Індії повідомили про нормалізацію ситуації в прикордонних із Пакистаном районах

Глава МАГАТЕ претендує на посаду генсека ООН і має опиратися на прихильність США та РФ – Кислиця

Маркарова про законопроєкт США щодо санкцій проти РФ: вдячні кожному сенатору, який його підтримав

Зеленський провів Ставку, присвячену дронам і ракетній програмі

Зеленський провів Ставку, присвячену дронам і ракетній програмі

Суд присудив 15 років тюрми зраднику, який коригував удари рф по Одещині під час роботи на "швидкій"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА