Інтерфакс-Україна
19:09 21.04.2025

Кабмін призначив заступників міністра в Мінстратегпром

1 хв читати
Кабмін призначив заступників міністра в Мінстратегпром

Кабінет міністрів України звільнив Дмитра Грищака з посади заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації і призначив Артема Романюкова заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Кабмін призначив Дмитра Грищака заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Таке рішення прийняте на засіданні уряду у понеділок, повідомив у своєму Телеграм-каналі представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк закриває відділення у Дружківці, команду переведуть до Краматорська

СБУ: продавчиня магазину в Сумах коригувала ворожі удари

Повідомлено про підозру посадовцю ДСНС за купівлю непридатних квартир на 20 млн грн держкоштів

"Укренерго" вводить екстрені відключення електроенергії у Києві та Київській області – ДТЕК

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА