Інтерфакс-Україна
19:40 22.04.2025

Україна готова на безумовне припинення вогню, але якщо це перемирення часткове, ми готові до дзеркальних заходів

1 хв читати
Україна готова на безумовне припинення вогню, але якщо це перемирення часткове, ми готові до дзеркальних заходів

Повне припинення вогню означає відсутність ударів по території України, якщо це перемир'я часткове, тоді Україна готова до дзеркальних заходів, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Припинення вогню значить немає ніяких ударів по нашій території і відповідно немає дзеркальних відповідей. Україна готова на безумовне припинення вогню і якщо це припинення вогню часткове, ми про це вже говорили, тоді ми готові до дзеркальних заходів. Якщо не б'ємо по енергетиці, не б'ємо по енергетиці у відповідь. І відповідно, якщо не йдуть удари далекобійною зброєю, Росія не використовує далекобійну зброю, Україна не використовує далекобійну зброю", - сказав Зеленський під час брифінгу у вівторок у Києві.

Він наголосив, що Україна готова до безумовного припинення вогню на морі, в небі, на фронті.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА