Інтерфакс-Україна
01:16 23.04.2025

Сибіга відреагував на напад у Пахалгамі

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга відреагував на напад озброєних бойовиків на туристів в Індії.

"Ми рішуче засуджуємо жахливий напад у Пахалгамі, індійський штат Джамму і Кашмір, який забрав багато життів. Коли вбивають невинних людей, це викликає нестерпний біль. Таке насильство не має жодного виправдання. У цей сумний день Україна солідарна з Індією", - написав він у соцмережі Х у вівторок.

Як повідомлялось, в Індії, у гірському курортному селищі Пахалгам озброєні бойовики відкрили вогонь по туристах - загинули щонайменше 20 людей, а ще кілька отримали поранення. Відповідальність за атаку взяло на себе маловідоме бойове угруповання під назвою "Кашмірський опір". Угруповання в соціальних мережах написало, що вони невдоволені тим, що в регіоні розселили понад 85 тисяч "чужаків", що, на їхню думку, спричинило "демографічні зміни".

Джерело: https://x.com/andrii_sybiha/status/1914779693175165057

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нетаньягу закликав народ Ірану до повалення діючого режиму: "Режим не знає, що його вразило — і що ще вразить"

Окупанти втратили 287 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 175 ворожих атак - Генштаб

МАГАТЕ підтвердило знищення частини ядерного об’єкта в Натанзі, Гроссі готовий терміново вирушити до Ірану

Хлопчик з Херсонщини, поранений 11 червня внаслідок атаки БПЛА, помер у лікарні — ОВА

США допомагали Ізраїлю в перехоплюванні ракет під час масштабного удару Ірану

Унаслідок ракетного удару Ірану по Ізраїлю постраждали 35 осіб, одна людина — у критичному стані - ЗМІ

Зеленський про ДТП у Франції: Молимося за життя та одужання поранених дітей

Іран завдає масованого ракетного удару по Ізраїлю, ЦАХАЛ повідомляє про перехоплення

Жовква провів зустріч із генсеком Міжнародної торгової палати, говорили про відбудову постраждалих від російських обстрілів об’єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА