Інтерфакс-Україна
03:17 23.04.2025

Tesla повідомляє про падіння виручки від продажів автомобілів на 20%

1 хв читати

Компанія Tesla у вівторок повідомила про провал показників верхньої і нижньої меж у своєму звіті про прибутки за перший квартал, оскільки виручка від автомобільної промисловості впала на 20% порівняно з минулим роком, повідомляє CNBC.

"Загальний дохід впав на 9% з $21,3 млрд роком раніше. Дохід від автомобільної промисловості впав на 20% до $14 млрд з $17,4 млрд за той самий період минулого року", - йдеться в повідомленні.

Компанія Tesla заявила, що однією з причин спаду стала необхідність оновлення ліній на чотирьох її заводах з виробництва автомобілів, щоб почати випуск оновленої версії популярного позашляховика Model Y.

Джерело: https://www.cnbc.com/2025/04/22/tesla-tsla-earnings-report-q1-2025.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна витрачає для збиття дрона $10 тис., а країна Близького Сходу - $4 млн - Зеленський

Міноборони запускає Defense AI Center "A1"

На Закарпатті викрито схему продажу квитків на автобусні рейси до ЄС в обхід каси - прокуратура

У Львові через вибух автобусу є перебої із газопостачанням – міськрада

Через обстріли є відключення у чотирьох регіонах, обмеження для промспоживачів у вівторок діють з 17:00 до 22:00 – "Укренерго"

В Індії заарештували 6 українців та американця за підозрою у тероризмі – ЗМІ

Три людини загинули, 5 поранено через обстріли на Донеччині – ОВА

Кабмін дозволив відносити до критичних підприємства, що виконують контракти, укладені з командуваннями видів, окремих родів сил ЗСУ

СБУ викрила "крота" у лавах Держприкордонслужби, який коригував удари по Одесі

Генштаб ЗСУ та НАНУ обговорили використання наукових розробок для зміцнення обороноздатності держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА