Інтерфакс-Україна
12:53 23.04.2025

Політ літака над Львовом став першим з початку повномасштабного вторгнення - Мінрозвитку

1 хв читати
Політ літака над Львовом став першим з початку повномасштабного вторгнення - Мінрозвитку

Політ літака з позивним Welcome, який помітили над Львовом 21 квітня, виконано вперше з початку повномасштабного вторгнення, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій (Мінрозвитку).

"Дійсно, такий обліт виконано вперше (з початку повномасштабного вторгнення - ІФ-У), коли для цього була наявна технічна можливість", - повідомили у пресслужбі Мінрозвитку.

Уточнюється, що політ виконано в межах програми наземної та льотної перевірки аеронавігаційного обладнання відповідно до авіаційних правил України.

"Такі перевірки здійснюються періодично, щоб підтримувати сертифікаційну придатність обладнання. Тому відповідні польоти можуть здійснюватися й у подальшому, в різних частинах повітряного простору України", - йдеться у відповіді пресслужби Міністерства.

Водночас там підкреслили, що поява цього літака в небі жодним чином не пов’язана з поновленням польотів. Їх можуть поновити, щойно будуть створені відповідні безпекові умови.

Як відомо, 21 квітня 2025 року Flightradar24 повідомив про політ над Львовом літака з позивним Welcome. Начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в коментарі "Українській правді" розповів, що в повітряному просторі України перебував літак АН-26 військово-транспортної авіації, який виконував певну задачу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НР "Енергоатома", ймовірно, вирішуватиме питання його керівництва після вивчення діяльності компанії та процедури – глава НАЕК

За перші вихідні лютого від отруєння чадним газом загинули 4 людей, 25 постраждали – ДСНС

В Києві було чути вибухи, працювала ППО

Працевлаштовано в Європі 57% українців: попереду – Естонія та Угорщина, позаду – Швейцарія та Норвегія – ООН

Зеленський анонсував початок виробництва українських дронів у Німеччині до кінця місяця

Законними цілями в РФ є як військові, так і енергетичні об'єкти, – Зеленський

Ускладнення руху транспорту можливе в понеділок через ожеледицю – Укргідрометцентр

Сильні морози ненадовго повернуться в Україну

Російські обстріли забрали життя жителя Донецької області, ще 5 поранені – ОВА

Через російські обстріли Краматорська загинула одна людина, ще троє поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА