Інтерфакс-Україна
16:59 23.04.2025

Викрито посадовця КЕВ, через якого закупки деревини для військових призвели до 20 млн грн збитків - Нацполіція

1 хв читати
Викрито посадовця КЕВ, через якого закупки деревини для військових призвели до 20 млн грн збитків - Нацполіція
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37380

Правоохоронці викрили начальника квартирно-експлуатаційного відділу однієї зі східних областей, який допустив привласнення підприємцями майже 20 млн грн, виділених на придбання твердої паливної деревини для потреб військових, повідомила Національна поліція України.

"За даними слідства, на початку 2024 року посадовець уклав з низкою підприємців прями договори із закупівлі дров на загальну суму понад 73 млн грн. Проте в офіційних документах останні зазначили фіктивні дані щодо їх вартості. Різниця становила майже 20 млн грн. Це підтверджується результатами експертиз", - йдеться у повідомленні на сайті відомства в середу.

За погодженням із Запорізькою спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Східного регіону посадовцю повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 425 (недбале ставлення військовою службовою особою до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Справи щодо учасників п’яти організованих злочинних груп, причетних до махінацій під час закупівлі дров, вже скеровано до суду. До їхнього складу входили підприємці та службові особи квартирно-експлуатаційних підрозділів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розпорядився підвищити митні тарифи на імпорт з Канади до 35% — Білий дім

Один загиблий, один поранений внаслідок обстрілів Запорізького району — ОВА

Президент Трамп незадоволений питанням щодо визнанням палестинської держави Францією, Великою Британією та Канадою — речниця

Сенатори США пропонують законопроєкт про нову допомогу Україні на понад $50 млрд - ЗМІ

Окупанти втратили 88 осіб на покровському напрямку - Генштаб

У ЦАХАЛ повідомили про нанесення авіаударів по позиціях "Хезболли" на півдні Лівану

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Індійські держкомпанії призупинили закупівлю російської нафти — ЗМІ

Трамп оголосив про намір запровадження санкцій проти Росії за підсумками 10-денного строку

PGZ хоче розширити співпрацю з Україною, зокрема говорять про виробництво стволів для САУ Krab

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА