Інтерфакс-Україна
09:43 24.04.2025

Умєров після масованої нічної атаки РФ: Чекаємо на сильну реакцію з боку інших країн

1 хв читати
Умєров після масованої нічної атаки РФ: Чекаємо на сильну реакцію з боку інших країн

Україна чекає на сильну реакцію з боку інших країн на масовану нічну атаку РФ, заявив міністр оборони України Рустем Умєров.

Як зазначив він у Facebook в четвер, під ударами дронів і балістики були Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Хмельницька, Сумська та Запорізька області. У Києві станом на ранок загинули 9 людей. Понад 70 зазнали поранень. Серед них шестеро дітей. У столиці досі тривають пошуки під завалами зруйнованого житлового будинку.

"Ці атаки є ще одним підтвердженням — росія не шукає миру. Вона продовжує вбивати українців. Розраховуємо на сильну реакцію з боку інших країн. Нам потрібна додаткова протиповітряна оборона для захисту від російського терору", - написав міністр.

Він додав, що паралельно має тривати створення реальних гарантій безпеки — таких, які зроблять будь-яку агресію проти України неможливою.

"Це шлях до справедливого й надійного миру", - наголосив Умєров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВККСУ заявила про спроби політичного та інформаційного тиску після публікацій у медіа

Стефанчук: Зняття українського прапора з будівлі парламенту Чехії - сумнівне досягнення

РФ вдарила по обласному центру в Запоріжжі, під атакою дитсадок і багатоповерхівки

Понад 160 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Трамп: Індія здебільшого припинила закупку російської нафти

Жовква обговорив із представницею НАТО реалізацію ініціативи PURL

Венс пояснив наслідки шатдауну в США

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА