Інтерфакс-Україна
11:10 24.04.2025

Глава МЗС Латвії про атаку РФ: М’ясник у Кремлі налаштований на війну, немає жодної ознаки миру

1 хв читати
Глава МЗС Латвії про атаку РФ: М’ясник у Кремлі налаштований на війну, немає жодної ознаки миру

Росію треба примусити до миру, заявила міністр закордонних справ Латвії Байба Браже (Baiba Braže).

"Лише мир через силу може спрацювати: Росію потрібно примусити до миру, а самооборону України – посилити", - написала вона в соцмережі Х в четвер.

"Сьогоднішні масові напади на мирних жителів в Україні доводять, що м’ясник у Кремлі налаштований на війну, немає жодної ознаки миру", - додала міністр.

Раніше повідомлялося, що внаслідок комбінованої атаки на Київ із застосуванням БпЛА та балістичних ракет в четвер, 24 квітня, загинуло 8, постраждало понад 70 людей, серед яких діти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейську контрпропозицію щодо встановлення миру в Україні з 24 пунктів вже надіслано США й Україні

Досягли дуже доброго прогресу й рухаємося вперед до справедливого та тривалого миру – Єрмак про зустріч з американцями у Женеві

Почалися перші виплати 1 тис. грн "Зимової підтримки"

"Укренерго" анонсувало на понеділок відключення в 0,5-3 черги порівняно з 1-2,5 чергами у неділю

Зеленський відреагував на слова Трампа про відсутність вдячності з боку керівництва України

Стубб і Мелоні обговорили 28-пунктовий мирний план США з Трампом - ЗМІ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА