Інтерфакс-Україна
06:10 26.04.2025

Дев’ятнадцять штатів США подали до суду на адміністрацію Трампа через загрозу втрати фінансування шкіл - ЗМІ

1 хв читати

Дев’ятнадцять американських штатів подали позов проти адміністрації Дональда Трампа, намагаючись заблокувати її плани щодо скорочення федерального фінансування шкіл, які впроваджують програми різноманітності, рівності та інклюзивності (DEI), повідомляє Politico.

Позов очолили Каліфорнія, Іллінойс, Массачусетс, Міннесота та Нью-Йорк. У документі зазначено, що директива Міністерства освіти США, яка вимагає від штатів дотримання рішення Верховного суду про заборону врахування расової приналежності в освіті, є неконституційною.

"Це безглуздо і лише слугує політичним цілям Трампа", – заявив генпрокурор Каліфорнії Роб Бонта.

На думку позивачів, директиви ставлять під загрозу $18,7 млрд освітнього фінансування. Зокрема, Каліфорнія щороку отримує майже $8 млрд, а Нью-Йорк – понад $3 млрд, йдеться в п’ятницю в повідомленні.

Генпрокурор Іллінойсу Кваме Рауль заявив, що адміністрація намагається незаконно зупинити виділення коштів, що підтримують найбільш вразливих учнів.

Адміністрація Трампа наполягає, що федеральна допомога є "привілеєм", а штати мають дотримуватися антидискримінаційних вимог.

Джерело: https://www.politico.com/news/2025/04/25/nineteen-states-sue-trump-over-school-funding-threat-00311304

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої", - голова ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА