Інтерфакс-Україна
16:44 26.04.2025

Кількість поранених через ворожі обстріли Донеччини зросла до 8 людей - прокуратура

1 хв читати

Кількість поранених внаслідок ворожих обстрілів на Донеччині у суботу збільшилась до восьми людей, повідомила обласна прокуратура.

"На Донеччині троє загиблих та восьмеро поранених внаслідок атак окупантів. За процесуального керівництва Костянтинівської та Покровської окружних прокуратур розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 2 ст. 438 КК України)", - йдеться у повідомленні прокуратури у суботу у телеграмі.

Раніше повідомлялося про трьох загиблих та сімох постраждалих.

Прокуратура навела подробиці подій суботи, 26 квітня 2025 року. Об 11:35 окупанти скинули 3 авіабомби на Костянтинівку. Засоби ураження поцілили по приватному сектору. Тілесні ушкодження, несумісні з життям, дістав 41-річний цивільний. Отримали мінно-вибухову травму, осколкові поранення, перелом ребер та рвані рани жінка 60 років та 50-річний місцевий житель.

Вже о 12:18 населений пункт знову опинився під прицілом військ держави-агресора. Загинув 45-річний містянин. Крім того, поранено подружню пару віком 52 й 56 років і громадянина 56 років. У постраждалих діагностовано мінно-вибухові травми й осколкові поранення. Ворог обстріляв місто "ФАБ-250" з УМПК.

Повідомляється, що окупанти також атакували Покровський район, завдавши удару поблизу села Новоекономічне. Внаслідок обстрілу загинув 55-річний чоловік. Також дістали тілесні ушкодження водій легкової автівки та двоє пасажирів. Потерпілим віком від 40 до 64 років, які зазнали контузій і осколкових поранень, надано медичну допомогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини викликало представників дипмісій України та РФ "через поширення війни у Чорному морі"

"Еко-Оптіма" Козицького в 2026р. планує добудувати Сокальську ВЕС 40 МВт та почати ВЕС Белз 100 МВт

Масований обстріл РФ практично знищив Херсонську ТЕЦ – "Нафтогаз"

Німеччина анонсувала EUR100 млн у Фонд підтримки енергетики, чим збільшила свій внесок до EUR550 млн

Офіс генпрокурора про рішення Генасамблеї ООН щодо депортованих українських дітей: світ вимагає реакції

Польський суд видав європейські ордери на арешт українців, підозрюваних у диверсіях на залізниці – ЗМІ

Міноборони спрямувало додаткові 2,1 млрд грн для замовлення дронів та іншої техніки через DOT-Chain Defence

Качка: Україна та Ізраїль обговорили перспективи взаємодії в інвестиціях, енергетиці та ветеранській політиці

В Одесі без світла близько 35 тисяч домогосподарств через нічну атаку ворога

Окупанти обстріляли пеританальний центр у Херсоні, без постраждалих - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА