Інтерфакс-Україна
06:08 27.04.2025

У Чорному морі – один ворожий корабель - ВМС ЗСУ

1 хв читати

Один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 6 ракет, зафіксований в акваторії Чорного моря станом на 6:00 неділі, в Азовському морі ворожі кораблі відсутні, натомість в Середземному морі чотири ворожих кораблі, з яких два є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 12 ракет, повідомляється в телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних Сил України.

За добу в інтересах РФ  окупованою Керченською протокою до Чорного моря пройшли чотири судна, з яких три продовжили рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря вісім суден, з них  3 судна продовжило рух з протоки Босфор. 

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/13158

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров: РФ запускає дрони зі Starlink, нам потрібно реагувати на це дуже швидко

Внаслідок атак без світла споживачі чотирьох регіонів, ще понад 500 н. п. в 10 областях знеструмила негода – Міненерго

Дві людини загинули, троє поранено на Донеччині через ворожі обстріли - ОВА

СБУ затримала коригувальника, який допомагав рашистам знищувати об’єкти Сил оборони на Одещині

Буданов у день пам’яті жертв Голокосту: Пасивна пам’ять не є запобіжником від нових геноцидів, доказ цього – агресія РФ проти України

Місто Броди на Львівщині накрило їдким димом після російського удару по обʼєкту інфраструктури

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до 23 - ОВА

Кількість загиблих від снігової бурі в США перевищила 30 осіб

Лісовий: У найближчі тижні вчителі розпочнуть отримувати оновлені нарахування зарплати

Міносвіти запустило гарячу лінію для консультацій громад щодо виплати зарплат вчителям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА