Інтерфакс-Україна
16:42 27.04.2025

Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним у переговорах щодо досягнення миру в Україні

1 хв читати
Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним у переговорах щодо досягнення миру в Україні

Державний секретар США Марко Рубіо заявив в ефірі телеканалу NBC News, що наступний тиждень стане вирішальним у переговорах щодо досягнення миру в Україні.

Він зазначив, що Україна та РФ зараз перебувають найближче до укладання угоди за останні три роки.

Також Рубіо заявив, що США не вводять нових санкцій проти РФ, оскільки сподіваються досягнути вирішення дипломатичним шляхом.

"Щойно ви починаєте робити такі речі, ви від них відмовляєтеся - ви прирікаєте себе на ще два роки війни, а ми не хочемо, щоб це сталося... Ніхто, крім нас, не розмовляє з обома сторонами", - сказав Рубіо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА