Інтерфакс-Україна
18:25 27.04.2025

Бійці "Азову" взяли в полон трьох російських окупантів на торецькому напрямку

1 хв читати

Бійці 12 бригади спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України взяли в полон трьох російських окупантів на торецькому напрямку, повідомляє пресслужба підрозділу.

"Заїхали" в полон на самокатах. Допит окупантів з торецького напрямку. Штурмові групи росіян застосовують все, що має два колеса і їде вперед. Після таких атак більшість окупантів "відпочиває" на полі бою разом зі своєю знищеною технікою", - сказано в телеграмі бригади.

У пресслужбі додали, що солдати РФ здалися в полон бійцям 12 бригади спеціального призначення "Азов" і розповіли про свої мото-штурми.

Також опубліковано відео допиту трьох окупантів з 9 ОМСБр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дорожній рух Подільським мостовим переходом буде повністю відкрито в суботу - Кличко

Кодекс ветеранів має закріпити обов'язки держави у ветеранській політиці - Стефанчук

Досвід українських ветеранів буде надзвичайно важливим у процесі трансформації підходу до трансатлантичної оборони – Рютте

Свириденко: Я хотіла б, щоб платформа "Ветеран Pro" розвивалася більш стрімко

Зеленський: Гарантії безпеки – ключ до того, щоб наступним поколінням українців не довелось проходити через війну

Україна отримала EUR4,05 млрд у межах ERA Loans та Ukraine Facility – Свириденко

Рада обмежила доступ до відомостей про оборонні підприємства в реєстрах

Прокурори стверджують, що обвинувачений у вбивстві Фаріон зізнався у злочині під час розмови зі співкамерником - ЗМІ

У Куп’янську через ворожий обстріл загинула жінка, четверо людей постраждали

Зеленський і Рютте обговорили кроки для наближення завершення війни, залучення країн до PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА