Інтерфакс-Україна
09:38 28.04.2025

В Черкаській області працює ППО

1 хв читати

В Черкаській області фіксуються, ймовірно, ударні безпілотники, працює протиповітряна оборона, повідомив очільник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

"На Черкащині працює ППО. Жодних фото, відео чи локацій! Подбайте про свою безпеку!" - написав він у телеграмі у понеділок.

За 40 хвилин до цього Табурець повідомляв про підвищену небезпеку у Черкаському та Золотоніському районах у зв'язку з загрозою застосування ворогом ударних БпЛА. "Значна кількість у нашому напрямку", - писав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа просить Верховний суд США терміново зберегти його тарифи, скасовані раніше судами

Генштаб зафіксував упродовж доби 180 бойових зіткнень

За добу окупанти завдали майже 500 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

На Дніпропетровщині ППО збила два дрони, поранено чоловіка внаслідок удару по Покровській громаді

Російський обстріл забрав життя жителя селища Молодіжне на Херсонщині

Окупанти за добу втратили 840 осіб та 92 од. спецтехніки

В Одесі внаслідок удару БпЛА сталася пожежа у складському приміщенні, постраждалих немає

Макрон, Зеленський та європейські лідери проведуть розмову з Трампом після саміту "Коаліції охочих" щодо безпеки України

4 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Суд США визнав незаконним скорочення фінансування Гарварду адміністрацією Трампа - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА