Інтерфакс-Україна
23:33 28.04.2025

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

1 хв читати

Станом на вечір понеділка, 28 квітня, подачу газу для населення в Черкасах відновлено, повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"Газ у системі є. Прошу всіх споживачів перевірити його наявність у своїх оселях. Якщо газ є – можете ним користуватися. Якщо ж немає – прошу зберігати спокій. Завтра розпочнеться почергове підключення абонентів", - написав Бондаренко у Facebook.

Він зазначив, що для прискорення робіт до Черкас приїдуть 50 аварійних бригад з різних куточків України.

"Вони допоможуть максимально швидко відновити подачу газу всім споживачам", - наголосив мер.

Як повідомлялося, з ранку 28 квітня ворог атакував ударними БпЛА місто Черкаси. Очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець зазначав про значну кількість безпілотників, що били по місту. Працювали сили ППО. Внаслідок російських ударів було пошкоджено об'єкт газопостачання.

Джерело: https://www.facebook.com/merbondarenko/posts/pfbid0pZDZngqwgDzdnZSMSK93EkhdJNE4fWEJ744eQ6vsmmEJp22tuZWNDaMMTnbSwFS6l

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 125 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський провів онлайн-зустріч з новим президентом Польщі та іншими лідерами для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

США схвалили продаж Україні авіабоєприпасів на $825 млн – Держдеп

Більшість поїздів повертаються до графіка - "Укрзалізниця"

Загиблих в Києві вже 22 людини - Ткаченко

МЗС та Мінкультури засуджують присутність російського прапора на Венеційському кінофестивалі

Зеленський зустрівся з новим президентом Польщі для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

У Софіївській Борщагівці зупинили розважальний захід, проведення якого не було погоджено з військовими

До ліквідації наслідків повітряної атаки РФ на Київ залучено понад 20 волонтерів УЧХ

Кількість підтверджених жертв російської нічної атаки Києва, ймовірно, зростатиме - КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА