Інтерфакс-Україна
15:24 29.04.2025

Кабмін розподілив ще 273,7 млн грн на закупівлю шкільних автобусів

1 хв читати
Кабмін розподілив ще 273,7 млн грн на закупівлю шкільних автобусів

Кабінет міністрів додатково розподілив 273,7 млн грн державної субвенції місцевим бюджетам для придбання шкільних автобусів у 2025 році, повідомляє Міністерства освіти і науки України.

Згідно з повідомлення Міносвіти, кошти спрямують до 10 областей, які першочергово потребують оновлення автопарку для підвезення учнів і педагогічних працівників.

Зокрема, що автобуси отримають: Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

"Субвенція дасть змогу громадам закупити нові шкільні автобуси, зокрема спеціально обладнані для перевезення дітей з особливими освітніми потребами. Закупівлі будуть проведені за умов співфінансування місцевими бюджетами та через Prozorro Market, що суттєво скоротить терміни процедур", - додали в міністерстві.

Зазначається, що ця сума є частиною масштабної програми уряду, у межах якої у 2025 році передбачено 1,6 млрд грн на закупівлю понад 500 автобусів для громад. 

У Міносвіти також розповіли, що від початку року громади вже закупили 110 автобусів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні в п’ятницю очікується погіршення погодних умов

На заході Індії розбився пасажирський літак, на борту могли перебувати понад 240 осіб

Негода знеструмила 76 н.п. у трьох областях, у Херсоні внаслідок атаки введені обмеження енергоспоживання

Кількість жертв ворожої атаки на підприємство в Харкові 7 червня збільшилась до 8-ми

Російські компанії втрачають ключові активи за кордоном під тиском санкцій та розриву партнерських відносин – СЗР

Наступною революцією у військовій справі стануть наземні ударні платформи – Андрій Білецький

Понад 93 тис. осіб зареєструвалося на вступні іспити до магістратури

Число жертв обстрілів РФ в Україні за 5 місяців 2025р. на 50% більше, ніж за такий самий період 2024р. – ООН

Дві людини загинуло, шестеро зазнало поранень через ворожі обстріли на Донеччині минулої доби

Зеленський про критику Трампа: Я сприйму це нормально, якщо це наблизить кінець війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА