Інтерфакс-Україна
10:35 30.04.2025

Фахівці з різних регіонів намагаються якнайшвидше повернути газ на Черкащину після атаки БПЛА 28 квітня

1 хв читати
Фахівці з різних регіонів намагаються якнайшвидше повернути газ на Черкащину після атаки БПЛА 28 квітня

Ліквідація наслідків атаки РФ на газову інфраструктуру Черкаської області 28 квітня, розпочата в оперативному режимі, триває, до неї залучені фахівці з різних регіонів України, які допомагають із проведенням відновлювальних робіт, повідомило Міністерство енергетики.

"Роботи з ліквідації наслідків російської атаки на газову інфраструктуру Черкащини тривають безперервно. Усі аварійні бригади забезпечені необхідною технікою та матеріалами і працюють за чітким графіком відновлення", – сказав заступник міністра енергетики Микола Колісник за результатами оперативної наради щодо відновлення газопостачання у Черкаській області.

"Просимо громадян поставитися з розумінням і терпінням – наші газовики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути тепло й газ у домівки людей", – закликав заступник глави Міненерго.

Як повідомлялося, 28 квітня під час масованої атаки БПЛА РФ був пошкоджений об'єкт газової інфраструктури Черкаської області, внаслідок чого частина мешканців Черкас і навколишніх сіл залишилися без газопостачання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА