Інтерфакс-Україна
11:46 30.04.2025

Жовква обговорив із делегацією ПА НАТО зміцнення обороноздатності України

1 хв читати

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква провів зустріч із делегацією Парламентської асамблеї НАТО на

"Серед основних тем зустрічі – зміцнення обороноздатності України чолі з її президентом Маркосом Перестрелло, повідомляє пресслужба президента., зокрема завдяки інвестиціям в український ОПК і створенню спільних виробництв у сфері озброєння", - повідомляється у пресрелізі, опублікованому в середу.

Окрім того, сторони обговорили переговорний процес, спрямований на досягнення справедливого та тривалого миру, а також надійні гарантії безпеки для України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація в Покровську без змін, в Мирнограді стає подібною, січень буде надскладним – DeepState

У трьох районах Запоріжжя пошкоджено житло через російський обстріл

Свириденко: Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду в 2025р. - це донечка віцепрем'єрки Бережної, яка сьогодні разом із нами

У Фінській затоці пошкоджено чотири міжнародні підводні кабелі - естонське міністерство

УЧХ та Система компаній Кока-Кола надали гуманітарну допомогу підрозділам ДСНС у прифронтових регіонах

СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ

Протишахедні дрони вже доступні у DOT-Chain Defence

Понад 10 тис. російських солдатів побували у полоні в Україні, 40% з них мають судимості - проєкт "Хочу жить"

УЧХ працював на чотирьох локаціях після російської атаки БпЛА по Одесі

У Фінській затоці пошкоджено телекомунікаційний кабель Elisa між Гельсінкі й Таллінном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА