Інтерфакс-Україна
01:34 01.05.2025

Ворог атакував Одесу БпЛА, в місті багато пошкоджень цивільної інфраструктури - Кіпер

1 хв читати

Російські ударні безпілотники атакували Одесу, в місті зафіксовано багато пошкоджень цивільної інфраструктури та виникли пожежі, повідомив глава ОВА Олег Кіпер.

"Ворог атакував Одесу ударними безпілотниками. Багато пошкоджень цивільної інфраструктури, зокрема житлових будинків. В деяких місцях спалахнули пожежі", - пише Кіпер в телеграмі.

За його словами, наразі всі відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків атаки. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Джерело: https://t.me/odeskaODA/9505

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві житловим будинкам відшкодували вартість понад 4 тисяч одиниць резервних джерел електроенергії

Україна та РФ домовилися обмінятися умовами припинення вогню у письмовому вигляді та в принципі зустрітися знову – глава МЗС Туреччини

Міндовкілля надало технічну експертизу для підготовки угоди про корисні копалини - міністр

Колишня посол США в Києві назвала причину відставки - незгода з політикою тиску на жертву

ДБР виявило у ексочільника одеської податкової необґрунтовані активи на понад 5,3 млн грн

Росія в Стамбулі ставила неприйнятні умови для України та її партнерів, нас чекають ще дуже важкі дні – Туск

На зустрічі у Стамбулі територіальні питання не обговорювалися, повідомив Умєров

Умєров про контакти Зеленського з Путіним: Теж працюємо над цим питанням

Умєров після переговорів у Стамбулі: зустріч Зеленського і Путіна обговорювалася

Зеленський та лідери Коаліції охочих обговорили з Трампом телефоном результати перемовин у Стамбулі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА