Інтерфакс-Україна
02:07 01.05.2025

Команди Мінекономіки та Держслужби зайнятості працюють над новою платформою, що змінить ринок праці – Циборт

1 хв читати

Представники Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та деяких українських компаній працюються над створенням платформи, що "має змінити ринок праці", повідомив заступник міністра економіки Олександр Циборт.

"Показали концепт платформи, яка має змінити ринок праці. Stay tuned", - заявив він в Instagram в середу.

Згідно з опублікованою заступницею міністра економіки Тетяною Бережною інформації, крім неї та Циборта, в обговоренні нової платформи взяли участь експерт при Мінекономіки з розробки цього рішення В’ячеслав Дрова (репер Otoy), СЕО та співзасновник української edtech-компанії EdEra Ілля Філіпов, директор з інновацій та керівник спецпроєкту "Рекрутинг для захисту України" в robota.ua Сергій Лозко, представниця Tony Blair Institute Каміла Кавечка, СЕО та співзасновниця кар’єрного АІ-сервісу Lezo Анна Черниш, співзасновник та креативний директор агенції "I am idea" Ігор Фінашкін, а також СЕО Офісу ефективного регулювання BRDO Олексій Дорогань.

Джерело: https://www.instagram.com/tetyana__b?igsh=MXE5c29kc2sxY2ZvcA==

https://www.instagram.com/tsybart?igsh=eGYwZ2M4dnRka3U0

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

Шмигаль обговорив з міністром оборони Португалії участь в ініціативи PURL та реалізацію програми SAFE

Глава МВС: З початку року ворог наніс 75 тис. ударів по інфраструктурі України, здебільшого по житлових будинках, лікарнях та школах

Глава МВС про прийдешню зиму: Ми в зоні достатньої готовності реагувати на будь-які виклики

Бойовики вбили понад 460 людей в пологовому будинку в Судан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА