Інтерфакс-Україна
06:34 01.05.2025

Глава МЗС Люксембургу про триденне "перемир’я" РФ: Мир надто серйозна річ, щоб робити його лише коли вигідно пропаганді

1 хв читати

Наразі є потреба у повноцінному режимі тиші, а не у коротких паузах, які пропонує РФ, заявив міністр закордонних справ Люксембургу Ксав’є Беттель.

"Чи є мир, просто як припинення вогню, справді корисним? Адже на Червоній площі хочуть безпеки, так? Після всього, що вони зробили, їм потрібно показати мир — якщо можна так сказати, їм потрібне припинення вогню. Але припинення вогню — це ще не мир. І це точно не на три дні", - сказав він на пресконференції у Києві.

Беттель наголосив, що наразі є потреба у припиненні вогню - не коротких паузах, а у повноцінному режиму тиші.

"Коли я бачу, як часто Росія порушувала режим припинення вогню, особливо останнім часом, виникає питання: припинення вогню — лише перший крок, а далі має йти відновлення довіри (…) Але це добре у вашому порядку денному. Мир — надто серйозна річ, щоби робити його лише тоді, коли це вигідно для пропаганди", - зазначив він.

Як повідомлялося, Володимир Путін 28 квітня в односторонньому порядку анонсував триденне припинення вогню у війні проти України, на 8-10 травня. Тим часом Україна закликала до повного та безумовного перемир’я на 30 діб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Госпіталізовано енергетика на Сумщині внаслідок удару російського дрона

Двоє цивільних загинуло внаслідок ударів російських fpv-дронів по селах Харківської області

Людину поранено через ворожу атаку на Суми, пошкоджено критичну інфраструктуру – ОВА

Посадовці приватної компанії підозрюються у привласненні 15 млн грн під час продажу запчастин до бронетехніки

Київ утримує статус найстабільнішої локації для розвитку інвестиційних орендних проєктів - думка

"Ліси України" відтермінувало оплату за придбану продукцію пошкодженому обстрілом "ЕІМО" у Самборі

В Україні в суботу майже без опадів, у неділю на заході та півдні – невеликі дощі, вночі та вранці – туман

Відсутність належного обліку об’єктів інтелектуальної власності стримує розвиток оборонсектору – думка

У Болгарії буде побудовано завод флоат-скла потужністю 800 т на добу, орієнтований на поставки в Україну

McDonald’s Україна відкрив дев’ятий новий ресторан у 2025 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА