Інтерфакс-Україна
10:15 01.05.2025

До АРМА передано зброю, вилучену ДБР у колишнього комбрига тероборони

1 хв читати
До АРМА передано зброю, вилучену ДБР у колишнього комбрига тероборони

За клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд у Запоріжжі передав до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) колекцію зброї, вилучену під час слідчих дій у колишнього командира однієї з бригад територіальної оборони.

Як повідомляє ДБР у четвер, орієнтовна вартість вилученого — майже 750 тис. грн.

Досудове розслідування встановило, що посадовець незаконно забезпечив своїй дружині виплату майже 1 млн 200 тис. грн бойових доплат.

"Він офіційно працевлаштував її до очолюваної бригади на посаду стрільця, організувавши виплати за нібито участь у бойових діях. Щоб обійти вимоги законодавства, подружжя формально розлучилось, однак продовжувало проживати разом", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що під час обшуків у фігурантів була вилучена значна кількість колекційної зброї — три самозарядні карабіни, дві гвинтівки, самозарядний пістолет та помпову рушницю.

Вся зброя передана до АРМА для подальшого управління.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Польщі суд визнав винним чоловіка, причетного до організації замаху на Зеленського

Фінплан-2026 допомоги біженцям України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

Рютте: увага НАТО до України не зменшується - ми готові швидко надавати підтримку

ДБР: У столиці затримано посадовицю районного ТЦК та СП, яка за гроші вносила зміни до реєстру військовозобов’язаних

Рютте: НАТО підтримує Україну і готово робити це на роки вперед; ваш мир – це наш мир

Генсек НАТО: російські обстріли, як цієї ночі, демонструють несерйозність РФ щодо миру

Сили оборони завдали удару по ворожому центру підготовки операторів дронів в окупованій Комиш-Зорі – Генштаб

Генсек НАТО: 90% ракет ППО надійшли в Україну за програмою PURL

Зеленський з Рютте вшанували пам'ять загиблих українських воїнів на Майдані Незалежності

Генсек НАТО Рютте виступає у Верховній Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА