США в наступні 100 днів планують працювати над зближенням переговорних позицій України і Росії – Венс
Україна та Росія озвучили свої позиції щодо урегулювання війни, і США планують працювати над зближенням цих позицій, заявив віцепрезидент США Джей Ді Венс у інтерв’ю Fox News.
На запитання про те, на якому етапі переговори щодо Росії та України, Венс відповів: "Першим і необхідним кроком до вирішення російсько-українського конфлікту є те, щоб кожна зі сторін зробила мирну пропозицію".
"І це справді сталося. Українці сказали: "От чого ми хочемо". Росіяни сказали: "От чого ми хочемо", і тепер завдання дипломатії - спробувати якось зблизити ці дві сторони. Бо існує дуже велика прірва між тим, чого хочуть росіяни і тим, чого хочуть українці", - сказав Венс.
Наразі, за його словами, було здійснено перший крок.
"Ми висунули та опублікували мирну пропозицію, і ми дуже старанно працюватимемо протягом наступних 100 днів, щоб спробувати об'єднати ці сторони", - підкреслив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Девіс приступить до виконання обов'язків 5 травня – посольство США
22:44, 01.05.2025
Трамп оголосив, що Марко Рубіо виконуватиме обов'язки тимчасового радника з національної безпеки, Майка Волца призначено послом в ООН
21:36, 01.05.2025
Джулія Девіс призначена тимчасово повіреною США в Україні – Держдеп
21:32, 01.05.2025
США передають списані F-16 в Україну на запчастини
21:19, 01.05.2025
Рубіо обговорив с міністром закордонних справ Франції забезпечення справедливого і тривалого миру в Україні
21:03, 01.05.2025
ОСТАННЄ
Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА на Запоріжжя зросла до чотирьох – ОВА
23:19, 01.05.2025
Одна людина загинула і є поранені внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя – ОВА
22:57, 01.05.2025
Одного цивільного поранено внаслідок атаки ворожих БпЛА на Запоріжжя – ОВА
22:51, 01.05.2025
Російські дрони атакують Запорізьку область, працює ППО - ОВА
22:32, 01.05.2025
Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 119 військовослужбовців - Генштаб