Інтерфакс-Україна
17:15 01.05.2025

УЧХ ліквідовував наслідки повітряної атаки РФ на шести локаціях Одеси

1 хв читати
УЧХ ліквідовував наслідки повітряної атаки РФ на шести локаціях Одеси

Український Червоний Хрест (УЧХ) ліквідовував наслідки російської атаки БпЛА на шести локаціях Одеси.

"Волонтери загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста в Одеській області оперативно прибули на місця влучань і працювали спільно з рятувальниками на шести локаціях. Волонтери надали першу психологічну допомогу понад 15 постраждалим", - повідомив УЧХ у четвер у Фейсбуці.

Волонтери також надали першу домедичну допомогу 5 пораненим, а двох постраждалих у важкому стані передали бригадам екстреної медичної допомоги.

Крім цього члени команди УЧХ евакуювали з пошкодженого будинку жінку похилого віку та врятували кота.

УЧХ розгорнув пункт допомоги, де постраждалі та рятувальники могли отримати допомогу, а також випити чай, каву, воду, отримати гарячу їжу чи зарядити гаджети.

Як повідомлялось, у ніч проти 1 травня внаслідок чергової російської дронової атаки по Одесі загинули двоє людей, 15 постраждали.

 

ОСТАННЄ

Україна та Представництво Євросоюзу розширять співпрацю щодо протидії корупції, судової реформи та розвитку правових інституцій

Зеленський підписав закон про 15 днів гарантованої відпустки для військовослужбовців

Співробітники метро Лондона готуються до страйку

Путін звузив свої претензії на українські території, зосередившись на Донбасі

Україна здатна відбивати агресію РФ та не має наміру проводити референдум щодо територій – Єрмак

Польща надіслала Росії ноту протесту через падіння дрона у Люблінському воєводстві

Відповіді ШІ не визнаються джерелом достовірної інформації та не можуть служити доказом у справі – суд

Українців об'єднують насамперед перемоги ЗСУ, роз’єднують взаємні звинувачення та політконфлікти – соцопитування

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим до 42 тис. грн набрала 25 тис. голосів

Через атаку безпілотником на Чернігівщині зазнали поранень дві жінки, одна з них у важкому стані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА