Інтерфакс-Україна
17:40 02.05.2025

Партія "Реформувати Сполучене Королівство" лідирує на додаткових виборах в Англії

1 хв читати
Партія "Реформувати Сполучене Королівство" лідирує на додаткових виборах в Англії

Правопопулістська партія "Реформувати Сполучене Королівство", згідно з попередніми даними, лідирує на додаткових виборах до місцевих органів влади в Англії, повідомляє The Guardian.

Наразі 35% виборців віддали голоси за цю партію, що дало змогу їй узяти під контроль ради кількох графств. У консерваторів, які також перебувають в опозиції, поки що 24,6%. У лейбористів, які перебувають при владі, - 14,9%.

Прем'єр Великої Британії Кір Стармер визнав, що результати голосування - невдалі для нього. "Я маю твердий намір продовжувати і прискорити роботу, щоб домогтися бажаних людьми змін", - заявив він.

Своєю чергою керівник "Реформувати Сполучене Королівство" Найджел Фараж заявив, що з огляду на результати голосування, саме його партію тепер слід вважати де-факто лідером опозиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Надання тимчасового захисту в ЄС біженцям з України у I кв.-2025 впало на 30,9% дНадання тимчасового захисту в ЄС біженцям з України у I кв.-2025 впало на 30,9% до I кв.-2024 – Євростато I кв.-2024 – Євростат

Трамп прибуде на саміт НАТО у вівторок ввечері - ЗМІ

ДБР затримало військовослужбовця, який намагався організувати канал втечі за кордон для СЗЧшників

Раді пропонують продовжити пільги на ввезення в Україну електромобілів - законопроєкт

Кількість загиблих у Дніпрі зросла до 7, постраждалих до 70 – ОВА

Чернетки, які учасники НМТ примудряються виносити з тестування, є найчастішим джерелом витоків завдань - директорка УЦОЯО

УЧХ допомагав пораненим через обстріл РФ Сумщини

Єрмак і Рубіо обговорили підготовку до зустрічі Зеленського та Трампа

Декілька десятків пасажирів поїзду Одеса — Запоріжжя отримали різані рани від скла через удар російської ракети

Шмигаль доручив пришвидшити запуск Реєстру забруднених територій вибухонебезпечними предметами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА