Інтерфакс-Україна
20:34 02.05.2025

У всій 10км зоні від фронту в Донецькій області комендантська година діятиме 20 годин на добу

2 хв читати
У всій 10км зоні від фронту в Донецькій області комендантська година діятиме 20 годин на добу

Комендантська година посилена в десятикілометровій зоні від лінії фронту в Донецькій області: тепер вона скрізь діятиме протягом 20 годин на добу з 15:00 до 11:00, як раніше діяла лише в окремих населених пунктах, а не з 17:00 до 09:00, як раніше, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін.

"Змінено час комендантської години! На тій частині Донеччини, що віддалена від фронту більше, ніж на 10 кілометрів, комендантська година діятиме з 21:00 до 05:00. На тій частині Донеччини, від якої до фронту менше 10 кілометрів, обмеження діятимуть з 15:00 до 11:00", - написав Філашкін в Телеграм у п'ятницю.

Як повідомлялося, з 12 серпня 2024 року в Донецькій області було запроваджено два режими комендантської години: у населених пунктах, віддалених від лінії фронту більш ніж на 10 км, вона продовжила діяти, як і раніше, з 21:00 до 05:00, у 10-кілометровій зоні її було встановлено з 17:00 до 09:00. "Довгу комендантську годину встановлено, зокрема, у містах Вугледар, Гірник, Красногорівка, Мирноград, Новогродівка, Селидове, Українськ, Сіверськ, Часів Яр, Торецьк", - повідомив Філашкін.

Пізніше голова обладміністрації підписав розпорядження про встановлення з 19 серпня третього режиму комендантської години в містах Мирноград і Селидове - з 15:00 до 11:00. Того самого дня цей режим було розширено на місто Гірник і селище Курахівка Курахівської громади Покровського району, а до кінця місяця – на місто Покровськ та ще 13 сіл на селищ. У жовтні 20-годинний режим комендантської години було поширено на місто Костянтинівка.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАТО планує інвестувати в військову промисловість України - Рютте

Двох цивільних поранено через ворожі атаки по Запоріжжю - ОВА

Москва відроджує радянську армію під виглядом змін у функціонуванні ОДКБ - ISW

П'ятеро мирних мешканців Куп’янська постраждали внаслідок нічного авіаудару росіян - Синєгубов

Одна людина постраждала через атаку російських дронів по Харкову - мер

Арахамія та Гетманцев внесли в Раду з Міноборони пакет законопроєктів про Defence City з пільгами для ОПК

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Білий дім неофіційно підтвердив намір Трампа зустрітися з Зеленським особисто - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА