Інтерфакс-Україна
08:44 03.05.2025

Українські військові приєднаються до військової ходи у Великій Британії з нагоди 80-ї річниці Дня Перемоги у Європі

1 хв читати
Українські військові приєднаються до військової ходи у Великій Британії з нагоди 80-ї річниці Дня Перемоги у Європі

Збройні сили України візьмуть участь у військовій ході у Великій Британії в понеділок, присвяченій 80-й річниці Дня Перемоги у Європі, який відзначається як завершення бойових дій у Європі під час Другої світової війни, повідомляє Reuters.

Українські військовослужбовці разом із близько 1 тис. військових Збройних сил Великої Британії, зокрема вершниками та оркестрами, візьмуть участь у параді, що символізуватиме "глобальну підтримку боротьби за свободу" проти Росії.

Участь українських військових у ході назвали доречною "у розпал першої повномасштабної війни в Європі з часів Другої світової війни".

У параді також візьмуть участь військові з Австралії, Канади та Нової Зеландії, які нестимуть прапори своїх країн, разом із прапорами всіх держав Співдружності.

"Основні заходи відбудуться 8 травня, серед яких – військовий парад, проліт літаків і подячний молебень у Вестмінстерському абатстві за участі королівської сім’ї", - йдеться в повідомленні.

Як очікується, одним із глядачів параду буде 101-річний ветеран Джек Мортимер: "Люди з усього світу об’єднали зусилля 80 років тому, щоб захистити свободу – ми повинні пам’ятати про всі їхні жертви", – зазначив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА