Інтерфакс-Україна
08:42 04.05.2025

Ворог атакував Ізюмський район БпЛА, є пошкодження інфраструктури - ДСНС

1 хв читати
Ворог атакував Ізюмський район БпЛА, є пошкодження інфраструктури - ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Російські війська в ніч на неділю атакували безпілотниками Ізюмський район Харківської області, в результаті цього виникли пожежі та пошкоджено поштове відділення, навчальний заклад, складську будівлю та сільраду, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Вночі ворог атакував безпілотниками населені пункти Ізюмського району на Харківщині: є руйнації, виникли пожежі", - сказано в повідомленні.

Зокрема, в Ізюмі внаслідок влучання БпЛА в будівлю поштового відділення виникла пожежа, площею 500 кв.м. Загорілися дрова на відкритій території та балкон багатоповерхового житлового будинку.

У с. Левківка Ізюмського району горів навчальний закладна площі 200 кв.м. А ще – складська будівля й трава на відкритій території. Крім того, частково зруйнована будівля сільради.

Попередньо, без жертв і постраждалих, додали в ДСНС.

Джерело: https://t.me/dsns_telegram/42318

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і щонайменше четверо поранених внаслідок ворожих ударів у Донецькій області – ОВА

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

Лукашенко загалом звільнив 14 політв'язнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА