Інтерфакс-Україна
09:43 04.05.2025

На Черкащині внаслідок атаки ворожих дронів є пошкодження, над областю знищено 15 БпЛА – ОВА

1 хв читати
На Черкащині внаслідок атаки ворожих дронів є пошкодження, над областю знищено 15 БпЛА – ОВА
Фото: https://t.me/cherkaskaODA/13444

Унаслідок ворожої атаки ударних дронів на Черкащині пошкоджена житлова інфраструктура, меблеве підприємство та торговельні бази, над областю ППО знищила 15 безпілотників, повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

"У ніч проти неділі ворог бив по Черкащині ударними дронами. Наші сили ППО знищили 15 з них. Однак є чимало шкоди від падіння цілей і уламків. Найбільше дісталось обласному центру. Тут пошкоджена житлова інфраструктура, склади меблевого підприємства та торговельної бази, садові споруди", - написав він в телеграмі.

За його словами, минулось без загиблих. Кілька людей звертались по допомогу до медиків. Госпіталізації не потребують.

Також у чотириповерхівці, за попередніми даними, пошкоджено 10 квартир, 2 з них - вигоріли вщент. Комісійне обстеження триває. Є підготовлені місця для відселення, однак поки таких звернень від мешканців не маємо.

Рятувальники, комунальники, соціальні партнери з обласного "Червоного Хреста" - всі на місці і надають потрібну допомогу.

Як повідомлялося, у Черкаському облцентрі через дронову атаку пошкоджено гуртожиток та виникло кілька пожеж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та Угорщини посперечалися через заяву Орбана про замороження активів РФ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА