Інтерфакс-Україна
15:21 05.05.2025

Україна та Чехія підпишуть меморандуми про посилення співпраці між медичними закладами – ЗМІ

1 хв читати
Україна та Чехія підпишуть меморандуми про посилення співпраці між медичними закладами – ЗМІ

Україна та Чехія підпишуть два меморандуми про посилення співпраці між медичними закладами, повідомила дружина президента України Олена Зеленська у понеділок, передає "Радіо Свобода".

"Між нашими країнами буде підписано два меморандуми... Фактично, це пряма співпраця у форматі "клініка клініці" між медичними закладами України та світу. Без зайвої бюрократії", – сказала вона під час проведення в Празі міжнародної конференції "Глобальна медична ініціатива для України".

Важливою сферою співпраці, зі слів Зеленської, стане ментальне здоров’я.

Меморандум між Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету міністрів та Національним інститутом психічного здоров’я Чехії підписали міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко й керівниця Коордцентру з психічного здоров’я Оксана Збітнєва.

"Смерть однієї людини може ментально травмувати десятки й сотні людей з її кола. Тому ми можемо лише уявити стан українців сьогодні. Адже після початку повномасштабної війни в Україні немає, мабуть, жодної людини, у кого не постраждав хтось близький від російських атак чи на фронті. Це стосується і дітей, і дорослих. Навантаження на психіку українців безпрецедентне", – розповіла Зеленська під час виступу на конференції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр-міністр Іспанії: Ми перебуваємо на вирішальному етапі досягнення справедливого і тривалого миру

НКРЕКП спростила умови розвитку розподіленої генерації – голова регулятора

БЕБ викрило підпільні тютюнові цехи та вилучило сировини й товару на 47 млн грн

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

ООН: у Києві кількість жертв серед цивільних осіб лише за перші десять місяців 2025р. була майже в чотири рази вищою, ніж за весь 2024р.

"Укренерго" в середу обмежуватиме споживання на рівні вівторка: всю добу в усіх регіонах обсягом від 0,5 до 2,5 черги

ВАКС визнав необґрунтованими активи майже на 5,8 млн грн, якими користується голова селищної ради на Рівненщині

Прем’єр Великої Британїї вважає, що переговори щодо припинення вогню в Україні "рухаються у позитивному напрямку"

"Генерал Черешня" повідомив про успішне застосування перехоплювача БпЛА Bullet

В Одесі обвалився балкон житлового будинку, двоє людей постраждали – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА