Інтерфакс-Україна
18:35 05.05.2025

Повітряні сили уразили пункт управління ворожими БпЛА на Курщині – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Повітряні сили уразили пункт управління ворожими БпЛА на Курщині – Генштаб ЗСУ

Повітряні Сили Збройних Сил України 4 травня завдали успішного удару по пункту управління ворожими підрозділами БпЛА у районі населеного пункту Тьоткіно Курської області, повідомив Генштаб ЗСУ.

"На цьому пункті базувалися екіпажі безпілотних розвідувальних та ударних дронів. В результаті удару ліквідовано до 20 окупантів та знищено їхню техніку", - йдеться у повідомленні.

Як уточнив керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко, пункт в Тьоткіно на Курщині з 2022 року використовувався як школа БПЛА.

"Там вчили росіян спочатку на мавіках, потім працювати скидами, в тому числі по нашим мирним жителям, потім FPV. Ну а зараз там був пункт управління російськими БПЛА, які здійснювали атаки на Сумщину. Ключове – був", - написав Коваленко в телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ тисне на НБУ, пропонуючи девальвацію гривні - ЗМІ

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Всіх шахтарів з ураженої атакою дронів шахти підняли на поверхню – ДТЕК

ЄС має намір надати країнам-членам додаткові повноваження для інспектування суден "тіньового флоту" РФ

РФ збільшила фінансування пропаганди в бюджеті 2026 року на 54 відсотки – Сибіга

Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

Росіяни вразили енергооб'єкт у Чернігівській області

Укренерго анонсує на 20 жовтня обмеження енергопостачання для промислових споживачів

"Томагавки" потрібні Україні для змішаного використання з дронами, як це робить РФ, – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА