Інтерфакс-Україна
09:23 07.05.2025

Енергетики оперативно повернули світло в Запоріжжя після масованої атаки БПЛА та пошкоджень ЛЕП

1 хв читати
Енергетики оперативно повернули світло в Запоріжжя після масованої атаки БПЛА та пошкоджень ЛЕП
Фото: https://www.facebook.com/zaporizhzhyaoblenergo

Енергетики відновили енергопостачання 43 тис. споживачів в Запоріжжі, знеструмлених через пошкодження ударами БПЛА ліній електропередачі, зокрема високовольтних, повідомив очільник "Запоріжжяобленерго" Андрій Стасевський.

"Вчора пізно ввечері країна-терорист завдала чергового масованого дронового удару по м. Запоріжжя. Ворожий обстріл спричинив низку пошкоджень ліній електропередачі, зокрема високовольтних, залишивши без світла 42 912 родин та юридичних осіб", – зазначив Стасевський, слова якого наведені в повідомленні компанії у Facebook у середу вранці.

За його словами, понад 17 тис. споживачів енергетики заживили буквально за лічені хвилини, а на відновлення енергопостачання іншим знадобилося дві години, оскільки пошкодження були значно складнішими.

"На ранок знеструмленими залишаються 29 будинків в одному з приватних секторів Запоріжжя, де ворожі дрони пошкодили повітряні лінії. Наші бригади вже на місці, працюють. Робимо все можливе, аби якомога скоріше повернути людям світло", – додав Стасевський.

Як повідомлялося, четверо поранених цивільних, зруйновано приватний будинок, пошкоджено 7 багатоповерхівок та 14 приватних будинків, а також об’єкти інфраструктури, поміж них і критичної, внаслідок нічної атаки російських дронів по Запоріжжю в ніч на 7  травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА