Інтерфакс-Україна
13:12 07.05.2025

Київський метрополітен відновлює рух "червоною" лінією

1 хв читати
Київський метрополітен відновлює рух "червоною" лінією

Рух поїздів метро на "червоній" лінії поступово відновлюється, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Метрополітен поновлює нормальний режим роботи та поступово відновлює звичайний графік руху поїздів", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, раніше рух поїздів був обмежений і здійснювався від станції "Академмістечко" до станції "Театральна", станції метро "Арсенальна" та "Хрещатик" працювали лише в режимі укриття.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: сліди сексуального насильства в умовах конфлікту залишаться в суспільстві на багато років

Роботи з ліквідації наслідків масованого ворожого обстрілу Запоріжжя вночі завершені - ДСНС

Рубіо назвав фейком інформацію про нібито заяву Дрісколла щодо неминучої поразки України у війні з РФ

Понад 280 тис. родин з прифронтових регіонів отримали компенсацію на оплату е/е - Свириденко

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

Україна готова до обговорення мирного плану США, але категорично відкидає обмеження армії, поступки територій і відмову від НАТО

У Запоріжжі кількість поранених зросла до 19, пошкоджено понад 50 будинків через атаку дронів

Трамп, про розмову Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва щодо мирного плану заявив, що спецпосланець США "має продати Україну Росії" як частину переговорів

Трамп заявив, що не має дедлайну для можливої угоди щодо України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА