Інтерфакс-Україна
09:58 08.05.2025

В ЦПД заявили про порушення Росією самопроголошеного "перемир‘я"

1 хв читати

Росія порушує самопроголошене "перемир’я", продовжуючи обстріли, зазначив керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко.

"росія порушує самопроголошене "перемир‘я", обстрілюючи Сумщину, а також на фронті Сходу, Харківщини. Самі оголосили, самі ж і порушують", - написав він у телеграм-каналі в четвер.

Раніше стало відомо, що внаслідок скиду окупантами, за попередніми даними, керованої авіаційної бомби близько 03:00 ночі 8 травня у Сумській області загинула жінка, її син дістав поранень, в іншому населеному пункті області за 30 хвилин після цього ворог скинув ще одну бомбу – поранено літню жінку.

Близько 7:05, ЗС РФ вдарили FPV-дроном по цивільному автомобілю Renault Sandero, який рухався по дорозі біля с. Великі Проходи (Харківська обл.). Постраждали три жінки віком 18, 30 і 58 років.

Як повідомлялося, о 00:00 8 травня розпочалося так зване триденне перемир'я, оголошене Володимиром Путіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА