Інтерфакс-Україна
14:20 08.05.2025

Міністр оборони Бельгії: Ми збільшимо обсяги допомоги Україні, зокрема військової

1 хв читати

Україна може розраховувати на Бельгію, заявив міністр оборони Бельгії Тео Франкен.

У своєму відеозверненні під час 17-го щорічного Київського Безпекового Форуму під назвою "UA: Єднаймося знову, щоб подолати світового агресора", організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", міністр запевнив, що Бельгія з Україною.

"Ми й надалі підтримуватимемо вашу прекрасну країну, і новий уряд докладатиме ще більше зусиль для цього. Ми збільшимо обсяги допомоги, зокрема військової. Ми також готові долучитися до "коаліції охочих", коли буде укладено мирну угоду", - зазначив він.

Франкен наголосив, що Україна може розраховувати на Бельгію і в майбутньому.

ОСТАННЄ

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА