Інтерфакс-Україна
13:53 10.05.2025

ССО отримали FPV-дрони та мобільні комплекси – Порошенко передав допомогу на 30 млн гривень

1 хв читати

Народний депутат України, лідер "Європейської солідарності", екс-президент України Петро Порошенко доправив підрозділам Сил спеціальних операцій (ССО) техніку на суму 30 мільйонів гривень, повідомляється на сайті політичної сили.

Бійці отримали два екскаватори, три мобільних шиномонтажних комплекси, 300 FPV-дронів (з них половина – оптоволоконні), шість РЕБів на автомобілі, зарядні станції, комплекти супутникового зв’язку Starlink та іншу електронну техніку.

"Попри всі перешкоди від влади ми продовжуємо допомагати війську. Щоб нарешті настав мир, а всі батьки нарешті повернулися до дітей. Це мета нашої команди, яку ми наближаємо щодня", – наголосив Порошенко. 

Особливий момент передачі стався для хлопчика Романа, чий батько – військовий із позивним "Лютий". Під час попередньої зустрічі з Порошенком Роман розповів, що його татові необхідний екскаватор. Цього разу Порошенко привіз три екскаватори: два для підрозділу "Лютого" та один – для його сина.

"Без логістики та якісних ліній оборони жоден військовослужбовець не піде в бій", – зазначив Порошенко, підкреслюючи важливість інженерної техніки для укріплення позицій. Він також наголосив, що попри труднощі, його команда продовжує допомагати війську, наближаючи мир, коли всі батьки зможуть повернутися до дітей.

Передача техніки стала черговим етапом підтримки українських воїнів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія та Гетманцев внесли в Раду з Міноборони пакет законопроєктів про Defence City з пільгами для ОПК

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Білий дім неофіційно підтвердив намір Трампа зустрітися з Зеленським особисто - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Наступні санкції ЄС завдадуть шкоди військовому бюджету Путіна - Сибіга

Зеленський мав аудієнцію в короля Нідерландів

Зеленський та Макрон обговорили поставки винищувачів "Міраж" та інвестиції в виробництво дронів

Лідери країн НАТО та партнерів, у тому числі Зеленський, прибули до короля Нідерландів на офіційну вечерю

Одну людину поранено внаслідок атаки російського дрона по Купʼянську - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА