Угорщина відтермінувала переговори з Україною щодо нацменшин
Переговори з українською делегацією щодо питання національних меншин були відтерміновані через затримання угорських шпигунів у Закарпатській області, написав заступник міністра закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр в Facebook у неділю.
"Вчора ввечері я скасував завтрашню зустріч, оскільки вважаю, що події останніх днів в угорсько-українських відносинах не дозволяють провести добросовісну, конструктивну дискусію з такого важливого і чутливого питання, як права нацменшин", - написав він.
Він додав, що викриття угорських шпигунів та публічне оголошення щодо цього за три дні до "вирішальної зустрічі" ставить під сумнів щирість намірів врегулювати невирішені питання.
"Подивимося, що станеться найближчими днями. Зі свого боку, ми залишаємося готовими до діалогу", - написав Мадяр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Консультації щодо нацменшин між Україною та Угорщиною перенесено за ініціативи угорської сторони
08:21, 11.05.2025
Угорщині пора покласти край антиукраїнській істерії - МЗС
21:36, 10.05.2025
Зеленський: Україна готова до зустрічей і перемовин у будь-якому форматі
18:07, 10.05.2025
Дії висланого з Угорщини українського дипломата були визнані серйозною загрозою суверенітету країни, заявили в уряді
17:48, 10.05.2025
Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК
23:02, 09.05.2025
ОСТАННЄ
РФ може активізувати наступ на Донбасі, Херсонщині та запорізькому напрямку - Паліса
13:27, 12.05.2025
Окупанти не дотримувались оголошеного перемир’я і 10 травня спробували штурмувати на куп'янському напрямку – ОТУ "Харків"
13:12, 12.05.2025
Єврорада схвалила висновки щодо оцінки дій політики згуртованості на підтримку українських біженців у Європі
12:49, 12.05.2025
В найближчі дві доби в Україні очікується прохолодна дощова погода, подекуди – заморозки на ґрунті
12:44, 12.05.2025
ЄС може ухвалити 17-й пакет санкцій для РФ вже 20 травня – високопосадовий європейський дипломат