Інтерфакс-Україна
11:19 12.05.2025

Внаслідок удару БПЛА на Сумщині загинула людина

1 хв читати

Окупаційна армія РФ атакувала безпілотником автомобіль енергетиків на території Сумської громади, попередньо одна людина загинула, повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров у понеділок.

"Ворожий БпЛА атакував автомобіль енергетиків на території Сумської громади. Попередньо одна людина загинула", - ідеться у дописі на його сторінці у Facebook.

Згідно з інформацією очільника адміністрації, наслідки атаки росіян з'ясовуються, на місці події працюють рятувальники.

 

ОСТАННЄ

Трамп закликав знижувати ціну на нафту та більше бурити

Кабмін визначив механізм нарахування та сплати ЄСВ за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок агресії проти України

Рютте: в декларації гаазького саміту будуть важливі формулювання щодо України

Зеленський прибув до резиденції Стармера

Рютте про посилення ППО: наполегливо працюємо з союзниками, щоб все, що ми можемо поставити Україні, було поставлено

Чарльз III прийняв Зеленського перед зустріччю з прем'єр-міністром – ЗМІ

Мінкультури і УІНП розпочали обговорення зміни назви і концепції для державного заповідника "Поле Полтавської битви"

САП повідомив про вручення підозри Чернишову

Голова СБУ: з партнерами у нас взаємоповага і співпраця, вони не домінують, часто навчаються у нас

Чернишов після розмови з НАБУ: мав конструктивний діалог, ознайомлююся з усіма наданими документами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА