Інтерфакс-Україна
10:19 13.05.2025

Каннський кінофестиваль відкриває свою програму "Трьома фільмами для України" - Держкіно

1 хв читати
Каннський кінофестиваль відкриває свою програму "Трьома фільмами для України" - Держкіно

У день відкриття 78-го Каннського кінофестивалю, відбудеться спеціальний кінопоказ трьох фільмів, присвячених війні в Україні, повідомляє Державне агентство з питань кіно.

"Цей "День України" покликаний нагадати про відданість митців, авторів і журналістів, які розповідають про конфлікт у серці Європи, що триває вже три роки. Програма підкреслює прагнення Каннського фестивалю висвітлювати важливі світові події через кіномистецтво", - йдеться у повідомленні Держкіно.

Зокрема, відбудуться покази таких фільмів: "Zelensky — Yves Jeuland, Lisa Vapné et Ariane Chemin" (France 2025) - документальна історія про шлях Володимира Зеленського від актора до президента під час війни; "Notre Guerre — Bernard-Henri Lévy, réalisé par Bernard-Henri Lévy et Marc Roussel" (France-Ukraine 2025) - фільм з фронтів Покровська й Сум, де пліч-о-пліч воюють українці та французькі добровольці; "À 2000 mètres d’Andriivka" — нова робота Мстислава Чернова, автора "20 днів у Маріуполі", про війну на Донеччині.

Відзначається, що подія організована у співпраці з France Télévisions і Brut., офіційними партнерами фестивалю, та відбудеться у залі Базен Палацу фестивалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський готовий обговорювати територіальні питання з Путіним - ЗМІ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА