Інтерфакс-Україна
10:42 13.05.2025

ССО знищили ворожий новітній Бук-М3 та РСЗВ "Ураган-1"

1 хв читати

Сили спеціальних операцій (ССО) ЗСУ ударними дронами знищили російський зенітно-ракетний комплекс Бук-М3, який прикривав ворожі війська на суходолі, в також знищили РСЗВ "Ураган-1".

Як повідомляє Командування ССО, Бук-М3 є одним з ключових засобів протиповітряної оборони ворога, яку він використовує для ураження цілей у повітрі, на землі та на воді.

"Під час проведення спеціальної розвідки на одному з операційних напрямків, оператори ССО виявили БУК-М3 на бойовому чергуванні та РСЗВ "Ураган-1". Після швидкої підготовки воїни запустили ударні дрони та влучно вразили цілі", - сказано у повідомленні.

Комплекс Бук-М3 орієнтовною вартістю $45 млн знищено повністю разом з боєкомплектом.

У ССО опублікували відповідне відео.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦАХАЛ залишається в секторі Газа, про припинення вогню поки не йдеться - ЗМІ

Шостка і 38 н.п. навколо залишилися без електроенергії через пошкодження ворогом обʼєкту інфраструктури - мер

Міноборони масштабує маркетплейс DOT-Chain Defence - Шмигаль

ЄС планує включити до санкційних списків щодо РФ ще 120 танкерів - ЗМІ

У Шостці виявлено тіло загиблого 71-річного чоловіка у вагоні після атаки БПЛА – прокуратура

З 10 жовтня курсуватиме щоденний поїзд за Київ – Бухарест

Унаслідок удару БпЛА по човну з рибалками в Шосткинському районі є загиблий та поранений - прокуратура

Постраждали у суботу вранці через російський обстріл діти перебувають у лікарні – начальник Херсонської ОВА

Апеляційний суд залишив без змін вирок безробітному, який передавав представнику спецслужби РФ дані про розташування українських захисників на Харківщині

Сил оборони вночі завдали удару по НПЗ в Ленінградській області РФ, РЛС в Курській і командному пункту на ТОТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА