Зеленський переконаний, що 30-денного припинення вогню буде недостатньо для РФ, щоб та відновила сили
РФ не вистачить 30-денного перемир'я щоб відновити сили та перегрупуватись, вважає президент України Володимир Зеленський.
"Я вважаю, що терміну цього нікому не буде достатньо, щоб відновити сили на повну. Тобто тридцятиденне припинення вогню – це більш про деескалацію, про можливість відкрити діалог. Саме про це йдеться", - сказав Зеленський під час брифінгу у вівторок.
За його словами, це пояснює реакцію США та країн Європи на вимоги РФ припинити поставки Україні зброї на цей період. "Поставки так не йдуть. Це нікому не допоможе. І росіянам це не допоможе… Про це можуть говорити тільки люди, які не розбираються в форматі поставок зброї. А те, що не буде перетину, наприклад, нашого кордону тієї чи іншої зброї, також це не спрацює, бо те, що нам потрібно, у нас на складах вже є", - сказав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна абсолютно готова до дійсно ефективного формату розмов
20:22, 13.05.2025
Делегація Росії чекатиме на українську 15 травня у Стамбулі - Пєсков
20:03, 13.05.2025
Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог
19:03, 13.05.2025
Зеленський про майбутнє ЗАЕС: Спочатку припинення вогню, а потім будемо говорити про станції
17:36, 13.05.2025
Якщо Путін не приїде до Туреччини, всі обіцянки лідерів США та Європи про санкції проти РФ мають бути виконані – Зеленський