Інтерфакс-Україна
02:24 14.05.2025

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

1 хв читати

Прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні під час телефонної розмови у вівторок з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом висловила сподівання, що РФ погодиться на 30-денне припинення вогню, повідомляє веб-сайт Ради міністрів Італії.

"Голова Ради міністрів Джорджія Мелоні сьогодні провела телефонну розмову з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом. Враховуючи готовність Туреччини прийняти мирні переговори між Україною та Росією у Стамбулі, лідери двох країн обговорили дипломатичні перспективи та підтвердили свою підтримку справедливого та тривалого миру в Україні", - йдеться в повідомленні на порталі італійського уряду.

"Президент Мелоні подякувала Президенту Ердогану за зусилля Туреччини, спрямовані на досягнення шляхом переговорів рішення, здатного покласти край конфлікту, і підтвердила очікування, що Росія також позитивно відреагує, як це зробила Україна, на запрошення до переговорів на найвищому рівні, погодившись на повне і безумовне 30-денне припинення вогню, як конкретний сигнал про її готовність до миру", - додали в урядовому релізі.

Джерело: https://www.governo.it/en/articolo/president-meloni-s-telephone-conversation-president-erdo/28672

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА