Інтерфакс-Україна
09:41 14.05.2025

Під час трансляції першого півфіналу "Євробачення-2025" згадали учасників минулих років із Росії

1 хв читати
Під час трансляції першого півфіналу "Євробачення-2025" згадали учасників минулих років із Росії

Організатори міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2025" під час трансляції першого півфіналу показали згадку про учасників минулих років із Росії.

Зокрема, у ніч на 14 травня у швейцарському місті Базель пройшов перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2025", де 15 учасників виборювали право представити свою країну у фіналі конкурсу.

В інтервал-акт між виступами конкурсантів ведучі розповідали про незвичайних учасників на "Євробаченні" в попередні роки, а на екранах транслювалося попурі з невеликими нарізками їх виступів.

Саме в таку частину ефіру потрапило коротке відео з виступу представниць Росії на "Євробаченні-2012" - колективу "Бурановские бабушки".

Росія не може брати участь у конкурсі "Євробачення" з 2022 року, після того як країна була позбавлена цього права через повномасштабну агресію проти України.

Як повідомлялося, "Євробачення-2025" відбувається в Базелі (Швейцарія). Фінал пройде в Санкт-Якоб Холі в суботу, 17 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА