Інтерфакс-Україна
15:01 14.05.2025

Через ворожий авіаудар по Купʼянську загинув мирний мешканець – прокуратура

1 хв читати

Правоохоронці задокументували наслідки ворожого авіаудару по приватному житловому сектору у Купʼянську (Харківська обл), який ЗС РФ завдали близько 10:30.

"Загинув 63-річний чоловік, який у цей час перебував на території домоволодіння", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури

За попередніми даними, російські військові застосували ФАБ-1500 з УМПК.

Розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

Зеленський та спікер Сеймасу Литви обговорили безпекові питання, зокрема можливості спільного виробництва зброї

Зеленський зідзвонився зі Стуббом, обговорили поточну ситуацію

США закликали Ізраїль не вживати радикальних заходів після звинувачень на адресу ХАМАС у порушенні перемир'я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА