Інтерфакс-Україна
12:53 15.05.2025

У ГУР представили новітні морські дрони, здатні нищити ворожі гелікоптери та винищувачі

1 хв читати
У ГУР представили новітні морські дрони, здатні нищити ворожі гелікоптери та винищувачі

Головне управління розвідки Міноборони України вперше публічно презентувало серію ударних морських дронів Magura, які, як кажуть у ГУР, "здатні нищити ворожі гелікоптери та винищувачі".

"Презентував нові моделі ударних морських дронів Magura, зокрема ракетоносій V7, здатний збивати ворожі гелікоптери та винищувачі", - написав начальник ГУР МО Кирило Буданов у телеграмі у четвер.

За його словами, під час заходу разом з гендиректором Укрпошти Ігорем Смілянським взяли участь в церемонії спецпогашення поштової марки, яку присвятили історичній операції ГУР в Чорному морі, коли було знищено два російські Су-30.

"Пан Ігор згадав про оцінену філателістами по всьому світу серію зі знаменитою фразою до "русского воєнного корабля" і зауважив, що тепер логічно випускати марку з аналогічним посланням до "русского воєнного літака", - додав Буданов.

"Підтримую!" - наголосив він

Буданов також висловив вдячність всій команді Укрпошти за допомогу розвідникам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга зустрівся з представниками оборонних компаній Фінляндії

Свириденко обговорила з Девіс запуск Інвестиційного фонду США-Україна і потенційні оборонні угоди

"Укрзалізниця" відкриє лаунж-зону на Південному вокзалі у Києві

Україна продовжує працювати з партнерами щодо постачання зброї - Зеленський

Зеленський: Усі активи АРМА мають працювати максимально на оборону

Буданов доповів Зеленському щодо деяких українських операцій

Зеленський погодив основні принципи угод із США щодо зброї

Кількість постраждалих через ракетний удар у передмісті Харкова зросла до восьми, одна людина загинула

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА