Інтерфакс-Україна
19:40 15.05.2025

Стармер звинувачує Путіна в затягуванні часу на шляху до перемир’я

1 хв читати
Стармер звинувачує Путіна в затягуванні часу на шляху до перемир’я
Фото: https://www.facebook.com/KeirStarmerLabour/

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер звинуватив Володимира Путіна в тому, що він "стоїть на шляху" до припинення вогню між Росією та Україною, адже російський очільник відмовився зустрітися з Володимиром Зеленським для мирних переговорів у Туреччині, повідомляє The Guardian у п'ятницю.

"Те, що сталося сьогодні, є ще одним доказом того, що саме Путін затягує час. Саме Путін є причиною затримки з припиненням вогню. Україна вже давно, ще кілька місяців тому, чітко заявила, що вона хоче 30-денного безумовного припинення вогню, і ми давно говорили, що саме Путін стоїть на шляху до цього миру", - сказав прем'єр-міністр, відповідаючи на запитання журналістів, що він хоче сказати Путіну.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився

"Укрзалізниця" запускає 11 нових поїздів та додасть 2 млн місць у далекому сполученні у 2026р.

DeepState: на гуляйпільському напрямку наразі вдається стабілізувати ситуацію, оборонці суттєво загальмували просування ворога

Майже 100% батьків першачків подали заяви на "Пакунок школяра"

Латвія виділила додаткові EUR125 тис. на енергетичну допомогу Україні

"Фокстрот" відновив флагманський магазин у Харкові, зруйнований ракетним ударом у 2022 році

Латвія цьогоріч передала Україні 12 тисяч дронів у межах "Коаліції дронів" - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА