Інтерфакс-Україна
21:35 15.05.2025

Літак Зеленського здійснив посадку в Тирані

1 хв читати

Президентський літак Airbus A319 UR-ABA української державної авіакомпанії Ukraine Air Enterprise о 21:32 здійснив посадку в Міжнародному аеропорту Матері Терези в Тирані (TIA), повідомляється на сайті авіаресурсу "AirNav".

Як повідомлялося, президент України Зеленський прибув до Анкари цим же бортом у четвер опівдні і провів зустріч з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Він повідомив, що у п’ятницю, 16 травня, разом з Ердоганом візьме участі в саміті Європейської політичної спільноти, який відбудеться у Тирані та збере понад 40 лідерів країн.

 

 

ОСТАННЄ

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА