Інтерфакс-Україна
13:41 17.05.2025

Шмигаль про удар по автобусу під Білопіллям: Закликаємо партнерів застосувати весь тиск на РФ, щоб припинити загибель людей

1 хв читати
Шмигаль про удар по автобусу під Білопіллям: Закликаємо партнерів застосувати весь тиск на РФ, щоб припинити загибель людей
Фото: ДСНС

Україна звертається із закликом до країн-партнерів застосувати максимальний тиск на РФ, щоб змусити її припинити вбивства, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, коментуючи удар російських окупантів по автобусу під Білопіллям Сумської області, який забрав життя дев'ятьох мирних жителів.

"Це черговий воєнний злочин рф, за який має прийти відповідальність. Потрібні реальні дії для завершення війни. Необхідно застосувати весь тиск на росію, щоб припинити загибель людей. Закликаємо до цього партнерів", - написав Шмигаль в Телеграм у суботу.

Як повідомлялося, о 6:17 суботи ворог завдав удару БпЛА "Ланцет" по мікроавтобусу, який їхав з прифронтового Білопілля до Суми. Голова Білопільської громади повідомив, що автобус виконував евакуаційний рейс, інші джерела називають автобус рейсовим. Внаслідок удару дев'ять людей загинули і семеро отримали поранення. В місті оголошена триденна жалоба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої", - голова ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА